Obchodní podmínky – HAMí obchůdek

Kontakt

Hnutí za aktivní mateřství, z.s.

sídlo: Dlouhá 27, 110 00 Praha 1

IČ: 70800758

DIČ: CZ70800758 – NEPLÁTCE DPH

E-mail: eshop@iham.cz

ČÍSLO ÚČTU: 2800358114/2010

WWW: www.iham.cz

 

Úvod

Tyto Obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího při nákupu v eshopu HAMí obchůdek. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České Republiky.

Provozovatelem e-shopu HAMí obchůdek je nestátní nezisková organizace

        Hnutí za aktivní mateřství, z.s.

          se sídlem Dlouhá 27, Praha 1, 110 00,

          IČ: 70800758,

          DIČ: CZ70800758 – NEPLÁTCE DPH

    (dále jen HAM).

HAMí obchůdek slouží k podpoře šíření informací v souladu se stanovami HAM (viz www.iham.cz). Veškerý zisk z prodeje v HAMím obchůdku bude použit k financování činnosti HAM.

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE BUDE ZDARMA PŘIBALENA NAŠE BROŽURA CESTY KE SPOKOJENÉMU PORODU. K OBJEDNÁVCE NAD 500,- KČ (MIMO BALNÉ A POŠTOVNÉ) NAVÍC ZDARMA TAKÉ KNIHA „SLZY PO PORODU“.

Ceny

Všechny ceny v HAMím obchůdku jsou ceny konečné, HAM není plátce DPH.

Objednání

Při objednávání musí zákazník uvést úplnou a platnou adresu, aktuální e-mail a případně telefonní číslo a zvolit způsob dopravy a platby. Potvrzením a odesláním objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky.

Registrace není nutná, jen vám usnadňuje případné následné objednávky a kontrolu stavu objednávky. Nemusíte následně znovu vyplňovat vaše osobní údaje nutné k dokončení objednávky.

Objednávku můžete uskutečnit i telefonicky na telefonním čísle 731 751 108. I v tomto případě obdržíte následně potvrzující e-mail.

Úprava objednávky

Odeslali jste objednávku a chcete v ní něco změnit? Pokud vaše objednávka ještě nebyla expedována a není již na cestě k vám, můžete tuto změnu udělat telefonicky na čísle 731 751 108 nebo e-mailem na eshop@iham.cz. Pokud to bude možné, určitě vám vyhovíme.

Způsob platby

Při nákupu si zákazník vybere způsob platby: platbu převodem předem nebo dobírkou. Při platbě převodem bude zboží odesláno až poté, co obdržíme platbu na našem účtu. Pokud platbu neobdržíme do 30 dnů od provedení objednávky, bude automaticky stornována.

Způsob a cena dopravy

K celkové ceně objednávky bude připočteno jednotné poštovné a balné – při platbě předem 60,- Kč, při platbě dobírkou 110,- Kč. Cena dopravy pro objednávky mimo ČR bude dojednána individuálně.

Vyřízení objednávky

Při standardním průběhu vyřízení objednávky se zákazníky komunikujeme e-mailem, ve kterém najde tyto informace:

  • automatické potvrzení o přijetí objednávky,
  • v případě hrazení převodem – informaci o obdržení platby,
  • oznámení o předání zboží dopravci (Česká pošta),

Odeslání zboží

Zboží je odesláno zpravidla do 2, nejdéle do 4 pracovních dní po obdržení objednávky/platby (viz odstavec Způsob platby). V případě objednání zboží, které zrovna nemáme na skladě, budou konkrétní možnosti dodání domluveny se zákazníkem mailem nebo telefonicky. Při platbě převodem začíná běžet expediční lhůta v okamžiku připsání částky na náš účet. Prodejce se zavazuje expedovat zboží v nejkratší možné době. O stavu objednávky zákazníky průběžně informujeme e-mailem nebo telefonicky.

Forma zásilky

Snažíme se šetřit naši planetu, a proto pokud možno používáme již použité obaly nebo alespoň z recyklovaných materiálů. Obal je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. Fakturu z úcty k planetě zasíláme mailem, pokud výslovně zákazník nepožádá o papírovou.

Převzetí zboží
Při převzetí zboží vždy zkontrolujte neporušenost obalu. Pokud převezmete zjevně poškozenou zásilku, musíte uplatňovat případnou reklamaci na přepravci zboží.

Vrácení zboží

Zákazník má ze zákona právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s výjimkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal. Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno, musí být vráceno včetně všech dokumentů.

Zboží lze vrátit osobně nebo poslat řádně zabaleno doporučenou zásilkou. Zásilky zaslané dobírkou nebudou převzaty. Do doporučené zásilky vložte zboží, číslo faktury, informaci zda zboží vracíte nebo reklamujete a číslo účtu, na který odešleme částku za vrácené zboží.
Zboží vrácené do 14 dnů od převzetí zásilky bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem v reklamační zásilce.

Záruka a reklamace

Záruka na zboží zakoupené v HAMím obchůdku se řídí platnými zákony. Standardní záruční doba je 24 měsíců, záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se však nevztahuje na opotřebování běžným užíváním.

Newsletter

Při nákupu nebo registraci můžete také udělit souhlas se zasíláním aktuální nabídky prodeje a dalších informací o dění v HAM elektornickou poštou nejvýše jednou měsíčně. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se, že Vaše osobní data uvedená v registračním formuláři a objednávce nebudou poskytnuta třetím osobám vyjma dopravce a budou sloužit jen pro vnitřní potřebu internetového obchodu HAMí obchůdek.

Děkujeme za Vaši přízeň! Váš tým Hnutí za aktivní mateřství.