Oznámení o novém termínu festivalu

Třetí květnový týden se jako každý rok uskuteční Světový týden respektu k porodu. HAM při této příležitosti pořádá každoročně informativní festival. Dovolte nám sdělit, že ze známých důvodů mimořádné situace a opatření kolem virového onemocnění Covid-19 jsme se rozhodli pro tyto změny:

Květnový Festival o těhotenství, porodu a rodičovství s přednáškami, expozicemi, obchůdky, poradnou a vším dalším přesouváme na podzim. Nový termín je 5. – 11. října 2020, místo zůstává stejné, tedy KC Vlna a Obecní dům Ďáblice.

V rámci Světového týdne respektu k porodu, který bez ohledu na okolnosti probíhá třetí týden v květnu, tedy letos 18. – 24. května, přichystáme menší on-line verzi festivalu. Těšíme se, až vám představíme bližší podrobnosti. Můžete sledovat i naši fb stránku: https://www.facebook.com/respektkporodu/

Těhotné, rodící a porodivší ženy můžou i nadále využívat naší telefonické poradny a podpory na čísle 776 465 486.

Pro odbornou podporu porodních asistentek doporučujeme nově zřízenou linku Unie porodních asistentek, kterou najdete na:
https://rodimvklidu.cz/

Děkujeme za sdílení této zprávy ostatním a přejeme vám hodně zdraví a pokud možno klidné prožití tohoto složitého období.

Váš výbor Hnutí za aktivní mateřství a festivalový tým

Posted in novinky, pozvánky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..