Porodní večírek 15.10.2014

Skvělý porodní večírek pořádaný organizací Hnutí za aktivní mateřství, jež se již 13 let aktivně podílí na zlepšení podmínek v českých porodnicích
a v přístupech k péči o těhotnou ženu. Večírkem vás provede zkušená lektorka Kateřina Juřenčáková, matka tří dětí a zastánkyně přirozených porodů.

Seminář je určen těhotným ženám a jejich partnerům, ale také všem, kteří se o toto téma zajímají, popř. se chtějí podělit o svoji zkušenost, načerpat informace, sdílet vlastní zážitky, podpořit ostatní ženy. Porodní asistentky, duly a jiný zdravotnický personál jsou také vítáni.

Přijďte načerpat pozitivní energii a sdílet s námi důležitá témata, která vám mohou pomoci prožít krásné těhotenství, porod i následnou péči o vaše děti. Na co se můžete těšit: projekce dokumentárního filmu americké právničky Suzanne Arms Rodí se budoucnost s následnou diskuzí. Dozvíte se čerstvé informace ohledně těhotenství, porodu a šestinedělí. Nabízíme konzultace porodních plánůdoporučení pro zdravý a bezpečný porod, právní minimum na cestu do porodnice, zkušenosti z návštěv českých porodnic, zkušenosti z domácích porodů, zprostředkování pohledu na praxi v zahraničí, praktická doporučení, jak si prosadit „svůj“ porod, ale i jiné otázky, na které zrovna hledáte odpovědi.

 

   

 

Vede: Kateřina Juřenčáková
Po studiu na vysoké škole prošla prvním těhotenstvím a porodem, a tím se blíže seznámila s fungováním porodnictví u nás. Od té doby se aktivně zajímá o témata, jako jsou přirozené početí, porod a návrat k přirozenému žití. V současnosti má tři děti, dvě se narodily v porodnici a třetí doma. Ve svém profesním životě pracuje jako konzultantka lidských zdrojů, ale také lektorka kurzů komunikace, řízení času, zákaznického servisu. Je členkou H.A.M. Své zkušenosti z profesionálního i osobního života sdílí na pořádaných seminářích.
Telefon: 739 026 747, E-mail: k.jurencakova@centrum.cz

Čas: 18:30 – 20:30
Cena: 260 Kč/ 390 Kč pár
Permanentka: 220 Kč / 330 Kč pár

Lístky získáte na stránce: http://www.acentrum.eu/program/porodni-vecirek-2014-10-15-1830

 

Posted in pozvánky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..