Květnové porodní večírky

V květnu si můžete vybrat ze dvou speciálních Porodních večírků!

První je tradičně v pražském A centru, ve čtvrtek 16. 5. od 18:30. Pozvání přijala Zuzana Hozhoni, lektorka a autorka programů, transformačních seminářů „ZnovuZrození“, osobních terapií, je také publicistka článků v Čechách i na Slovensku. Jejím oblíbeným tématem, které rozvíjí a rozšiřuje, jsou techniky a pochopení limbického otisku, jednou z jejích učitelek je i samotná Elena Tonetti. Zuzana HozhoniVe své práci se věnuje základním, často nevědomým nastavením člověka v oblastech jako je: početí, porod, tělo, vztahy, intimita, sebeláska, partnerství, komunikace, peníze, životní postavení, vina, víra, Bůh-Bohyně, strava, kondice mozku; to vše za účelem zkvalitnění života ve směru svobody, probuzení a rozšíření vědomí na úrovni 3 mozků. Důsledky této práce jsou trvalé změny v životě člověka, vědomější bytí a utváření každodennosti na planetě. Více na www.hozhoni.eu
Přihlásit se můžete zde.

Druhý speciální Porodní večírek bude v rámci programu Světového týdne respektu k porodu, v Kině Perštýn, v úterý 21. 5. od 20:00 hodin. I zde bude hostem Zuzana Hozhoni, kromě ní pozvání přijali také: Jana Menčlová – soukromá porodní asistentka, Kateřina Špičková – dula, matka 4 dětí, Lucie Groverová – lektorka, publicistka, matka 5 dětí, Lilia Khousnoutdinova – dula, lektorka, matka 1 dítěte, Daniela Páterová – dula, předsedkyně Centra pomoci rodinám s vícerčaty, matka 4 dětí.

Katerina_Jurencakova_vecirekOběma večírky vás bude provázet Kateřina Juřenčáková, na festivalu i Petra Sovová.

Opět se bude promítat krátký, inspirativní dokumentární film americké právničky Suzanne Arms – Rodí se budoucnost. Dozvíte se čerstvé informace ohledně těhotenství, porodu a šestinedělí. Nabízíme konzultace porodních plánů, doporučení pro zdravý a bezpečný porod, právní minimum na cestu do porodnice, zkušenosti z návštěv českých porodnic, zkušenosti z domácích porodů, zprostředkování pohledu na praxi v zahraničí, praktická doporučení jak si prosadit “svůj” porod, ale i jiné otázky, na které zrovna hledáte odpovědi.

Přijďte načerpat pozitivní energii a sdílet s námi důležitá témata, která Vám mohou pomoci prožít krásné těhotenství, porod i následnou péči o Vaše děti.

 

 

 

Posted in nezařazené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..