Konference Aktivní rodičovství v Brně 20. října 2012

Již po čtvrté hnutí Nesehnutí, Unipa spolu Bránou k dětem pořádají konferenci Aktivní rodičovství, která se bude konat 20.10. 2012 od 9 do 19 v Brně na fakultě sociálních studií. Více informací a přihlášky na www.aktivnirodicovstvi.cz

Mezi letošní hity patří ženský pohled na duchovno Terezie Dubinové, respektující přístup manželů Kopřivových, přednáška americké antropoložky Meredith Small o výchově v jiných kulturách – letos v květnu vyšla její kniha Our babies, our selves v češtině pod názvem Naše děti, naše světy.
Nebude opomenuto ani právní minimum pro porod v současné situaci českého porodnictví v podání Zuzany Candiglioty, premiéra filmu Zuna o porodech nejen v zahraničí a následná diskuze s Bárou Hanachovou, která dlouhodobě působí ve Velké Británii, či šestinedělí pohledem Petry Steinerové.
Mužská skupina ani soběstačná rodina také nebudou chybět. Program je velice nabitý a jeho hlavním cílem je setkání, sdílení a předávání informací, pro které je vymezena cela jedna místnost s názvem NÁVES.
Celou konferenci zakončí koncert Yellow Sisters.

 

Posted in nezařazené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..